Rekreacja

Nieodłącznym elementem udanego wypoczynku naszych Gości jest rekreacja. Do dyspozycji Gości w cenie pobytu znajduje się:

-basen
-sauna
-jacuzzi
-bilard
-piłkarzyki
-ping-pong

Ponadto nasi Goście mogą liczyć na zniżkę do basenów Terma Podhalańska, Park Linowy "Złota Grań" (7 tras o zróżnicowanych poziomach trudności, 700 metrowy tor dla rolkarzy, i ściankę wspinaczkową), oraz wyciąg narciarski w okolicy Górnej Stacji Kompleksu Narciarskiego Szymoszkowa.

Dodatkowe atrakcje w najbliższej okolicy warte polecenia to przejażdżki na skuterach śnieżnych w zimie, a w lecie na quadach. Rajd po bezdrożach, odludnych zakątkach podhala i urokliwych zacisznych leśnych polanach bez wątpienia dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń oraz dobrej zabawy.

Na życzenie naszych Gości organizujemy również wycieczki w Tatry, Pieniny, jak również na Słowację. Zimową porą zapraszamy na kulig, zaś w lecie na przejażdżki dorożkami zakończone watrą z pieczeniem barana lub prosiaka. Ważna informacja: Podczas przejażdżki może wydarzyć się napad zbójów! Ciekawym widowiskiem jest wieczór regionalny przy kapeli góralskiej na któro serdecznie Wszystkich zapraszamy. W zimie polecamy także wyjazdy na stoki, wraz z instruktorem i organizacją zawodów narciarskich.